top of page

Birlikte
neler
yapabiliriz?

Mindfulness temelli vinyasa yoga, mindfulness temelli yin yoga, farkındalıklı hareket, mindfulness ve şefkat temelli meditawsyonlar ve eğitimler, yaratıcılığın dahil olduğu keyifli çalışmalar, farkındalık pratikleri, atölye çalışmaları inzivalar... 

Online ve yüz yüze buluşmalar. 

Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz. 

yoga, meditation retreats

Yüz yüze & online 

İnzivalar

Playground Z47 inzivaları günlük hayatta sürekli ilginizi isteyen ve dikkat dağıtan uyaranlardan uzakta, sizinki gibi gürültülü zihne sahip diğer içsel kaşiflerle bir araya gelerek konsantre bir şekilde pratikte ve niyetinizde derinleşmek, öz bakımı farklı bir düzeyde deneyimlemek için iyi bir fırsat.

mindful yoga classes for open and closed groups

Yüz yüze & online 

Grup dersleri

Z47 grup dersleri farklı hareket disiplinlerinden unsurlar, mindfulness ve nefesin birleştiği bir yaklaşımı içerir. Yaratıcı bir şekilde oyun oynar gibi heyecanla ve merakla hareket etmek matın üstünde yanında sağında solunda olduğu kadar günlük hayatımıza da daha fazla özgürlük ve neşe getirir.

yoga, mindfulness, compassion based workshops

Yüz yüze & online 

Atölye ve kurslar

Playground Z47 atölye ve kurs çalışmaları hem ilginizi çeken konularda bilgi ve deneyimde derinleşme hem de deneyime dayalı paylaşımlar ve topluluk desteğiyle günlük hayatın içinde ve kişisel yolculuğunuzda fark edebileceğiniz daha fazla kolaylık, neşe ve özgürlük ile dönüşüm yolculuğunuza destek oluyor. 

online yoga, meditation classes, workshops, retreats

Yüz yüze & online 

Online

Yoğun bir gündem veya içe dönük yapıya sahip olmak öz bakım pratiklerine katılmaya engel değil. Dünyanın neresinden olursa olsun seyahatten veya evinizin rahatlığından online yoga, online meditasyon, online atölye, online kurslar ve online inzivalar yapıyoruz.

creativity in self care and wellness

Yüz yüze & online 

Yaratıcılık

Ne kadar söylesek az. Playground Z47'de amacımız herhangi bir pratiği kusursuz uygulamak değil, pratik bizim için araç. Niyetimiz pratikle şu anki yaşantımızın içinde daha fazla kolaylık, neşe ve özgürlüğe alan açmak. Yaratıcılık bunun büyük bir parçası. Yüzümüz renkler, müzik, hareket gibi farklı ifade biçimleriyle araştırmaya dönük.

private yoga, meditation sessions

Yüz yüze & online 

Bireysel seanslar

Benzersiz anatomilerimiz kadar hikayelerimiz ve ihtiyaçlarımız da farklılık gösterir. Kendi ihtiyacına göre hazırlanmış özel yoga ve meditasyon dersleri istiyorsanız, grup derslerine katılmaya vaktiniz veya motivasyonunuz yoksa bire bir seanslar sizin için iyi bir seçenek.

ŞU AN

Gündemde neler var?

cozy mindful self-care activities

Haftalık online farkındalık ve şefkat odaklı meditasyonlar, sinir sistemi ve duygu düzenlemeye yardımcı pratikler ve egzersizlere herhangi bir yerden katılabilirsiniz.

Anılar

Bana kendimi destekleyecek çeşit çeşit pratikleri şefkatli pencereden sunan bu programa katılmak nimet, rehberlerime teşekkür ederim💚

İyi ki yaptınız, iyi ki katıldım💚 Sizinle böyle bir çemberi paylaşmak çok güzeldi.

Hale B. - öğretmen

Türkiye, 2023

bottom of page